Сьогодні, 3 серпня, у селі Пугач Клесівської громади відзначили День села. До святкування долучилися місцеві жителі та гості населеного пункту.
Про це повідомили у Клесівській селищній раді.
Святкову програму розпочали хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам’ять полеглих Захисників і Захисниць України. Окремо згадали воїна Володимира Гавку — уродженця Пугача, який загинув, захищаючи Україну. Саме за його ініціативи свого часу в селі встановили пам’ятний знак — символ Пугача. Біля нього й відбулися основні урочистості.
Для гостей підготували насичену святкову програму. На дітей чекали розважально-ігрові заходи та подарунки від селищної ради, місцевої депутатки й підприємиці Алли Понедільник.

Також для присутніх виступили солісти закладів культури Клесівської громади. Усі охочі могли пригоститися запашним пловом.
У селищній раді подякували всім, хто допоміг організувати свято, долучився до його проведення та підтримав цю ініціативу.
Створено за матеріалами: polissia.news

