Comic-Con 2018: головне за третій день

Вчора на San Diego Comic-Con був справжній день прем'єр - їх було важко пропустити навіть не відвідуючи захід.


Після похмурого трейлера “Титанів”, представленого у перший день, сьогодні DC показували свою “світлу сторону”.

У трейлері “Шазаму”, несподівано кольоровому та смішному для зазвичай страшенно серйозних “DC”, 14-річний сирота Біллі Батсон стає обранцем чарівника на ім’я Шазам. Вимовивши його ім’я, хлопчик отримує здатність ставати дорослим супергероєм. Що типу “Big” з Томом Генксом, тільки з суперздібностями. Стрічка вийде у квітні 2019. Це якраз один з трейлерів, який ми бачили на ОМКФ, але написати про нього не могли.

Крім “Шазама”, студія презентувала трейлер найочікуванішого фільму про свого найпопулярнішого супергероя - Аквамена!

На глибині, на глибині
Кінофраншиза від “DC” Comics досі на дні
Риби комп’ютерні фальшиві
Та онлайнери жахливі
Навіть Кхал Дрого тут не поможе
На глибині!

Продовжуючи морську тему, “Warner Brothers” презентували свій новий фільм про Ґодзіллу. “Ґодзілла: Король Монстрів” стане пріквелом до “Ґодзілли” 2014-го року, але цього разу культова потвора захопить з собою друзів. Фільм продовжить “Кіновсесвіт Монстрів”, наступною частиною якого буде “Ґодзілла проти Кінґ-Конґа”, що вийде у 2020-му.

Коментар редактора
А тепер до гарних новин - там є Міллі Боббі Браун та Віра Фарміґа.

Та й це ще не все. “WB” сьогодні також випустили трейлер до другої частини “Фантастичних звірів”. У “Злочинах Ґрінденвальда” магічний зоолог Ньют Скамандер об’єднається з молодшим і до біса привабливим Альбусом Дамблдором (Джуд Лоу), щоб спіймати лихого чарівника Ґеллерта Ґрінденвальда. Його роль зіграє привид Джонні Деппа. Трейлер обіцяє нам ще більше нових видів фантастичних істот, а також цікаві камео зі світу “Гаррі Поттера”. Яке саме є в трейлері - ми не скажемо. Але згадайте "Філософський камінь". 

Аарон Ехац, творець мультсеріалу “Аватар: Легенда про Аанґа”, показав на Comic-Con’ні перший погляд на свій новий проект “The Dragon Prince” - анімоване фентезі про двох юних принців, які відправляються в епічний квест разом з ельфійською ассасинкою, посланою їх убити. Анімація у “Принці Драконів”, звісно, і близько не дотягує до рівня “Аватара”, але перші відгуки з ранньої прем’єри пілотної серії обнадіюють. Першим глядачам сподобалася історія і динаміка між персонажами. “Принц Драконів” вийде на “Netflix” уже на початку вересня.

Максим Сорокін
А тепер до менш значущих анонсів, які цікаві приблизно трьом з половиною читачам. До другої половини 3 сезону "Проповідника" вийшов новий трейлер. Ні, він не такий і поганий - все одно гірший за комікс, але якщо обирати між Прічером на проектами CW, то наші симпатії очевидні.

По-друге, перший трейлер третього сезону "Людини у високому замку". Одразу попереджуємо тих, хто читав книжку, але ще не дивився серіал від Amazon Prime - його варто сприймати як окрему історію із загальною ідеєю перемоги нацистів у Другій Світовій.

І як можна оминути увагою новий трейлер "Розчарування" від Метта Ґрейнінга про пригоди принцеси-алкоголічки у фентезійному світі відсилок до медіа-культури?


А взагалі - вірте у себе так, як вірив Танос. На Комік-Коні можна взяти ось такий мотиваційний постер.

Аліна Нікуліна Страница автора в интернете

Кіно, серіали та інші способи прокрастинації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *